23-29 MART 2020 TARİHLERİ ARASINDAKİ ÇALIŞMA TAKVİMİ VE İŞLEYİŞİ

23-29 MART 2020 TARİHLERİ ARASINDAKİ
ÇALIŞMA TAKVİMİ VE İŞLEYİŞİ

1- 8.sınıfta öğrenim gören öğrencilerimiz, kendi sınıflarının içinde bulunan öğrencilerle kurulacak olan whatsapp grupları üzerinden P.tesi-Salı-Çarş.-Perş.-Cuma günü 12:00-19:00 saatleri arasında çalıştıkları derslere göre sormak istedikleri derslerin sorularını öğretmenlerine sorabileceklerdir.
2- 8.sınıfta öğrenim gören öğrencilerimiz, Pazartesi günü hariç hafta içi 4 gün boyunca ortak belirlenen saate göre her gün evlerinde LGS deneme sınavı olacaklar ve sınav süresi bittikten sonra öğretmenlerimiz o gün yapılan deneme sınavının çözümlerini ve cevap anahtarlarını whatsapp grupları üzerinden paylaşacaklardır.
3- 8.sınıfta öğrenim gören öğrencilerimizin LGS deneme sınavları Salı günü 14:00’da Sözel bölüm, Çarşamba günü 14:00’da Sayısal bölüm, Perşembe günü 14:00’da Sözel bölüm ve Cuma günü 14:00’da Sayısal bölüm biçiminde gerçekleşecektir.
4- 8.sınıfta öğrenim gören öğrencilerimiz, deneme sınavı haricindeki zamanlarda çözecekleri kaynak kitaplardaki sorularını da, kendi sınıflarının whatsapp grupları üzerinden belirtilen çalışma gün ve saatlerine göre öğretmenlerine sorabileceklerdir.
5- 8.sınıfta öğrenim gören öğrencilerimiz, 23 Mart Pazartesi gününden itibaren belirlenecek ders programına göre, web sitemizin öğrenci girişi ve veli bilgilendirme bölümünde oluşturduğumuz panel üzerinden kendilerine vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak öğretmenlerimizin hazırladığı konu tekrarlı ders videolarını izleyerek dersleri buradan takip edebileceklerdir.
6- Üniversite hazırlık grubunda öğrenim gören öğrencilerimiz, kendi sınıflarının içinde bulunan öğrencilerle kurulacak olan whatsapp grupları üzerinden P.tesi-Salı-Çarş.-Perş.-Cuma günü 12:00- 19:00 saatleri arasında çalıştıkları derslere göre sormak istedikleri derslerin sorularını öğretmenlerine sorabileceklerdir.
7- Üniversite hazırlık grubunda öğrenim gören öğrencilerimiz, Pazartesi günü hariç hafta içi 4 gün boyunca ortak belirlenen saate göre her gün evlerinde TYT deneme sınavı olacaklar ve sınav süresi bittikten sonra öğretmenlerimiz o gün yapılan deneme sınavının çözümlerini ve cevap anahtarlarını whatsapp grupları üzerinden paylaşacaklardır.
8- Üniversite hazırlık grubunda öğrenim gören öğrencilerimizin TYT deneme sınavları Salı – Çarşamba – Perşembe ve Cuma günü saat 14:00’da gerçekleşecektir.
9- Üniversite hazırlık grubunda öğrenim gören öğrencilerimiz, deneme sınavı haricindeki zamanlarda çözecekleri kaynak kitaplardaki sorularını da, kendi sınıflarının whatsapp grupları üzerinden belirtilen çalışma gün ve saatlerine göre öğretmenlerine sorabileceklerdir.
10- Üniversite hazırlık grubunda öğrenim gören öğrencilerimiz,, 23 Mart Pazartesi gününden itibaren belirlenecek ders programına göre, web sitemizin öğrenci girişi ve veli bilgilendirme bölümünde oluşturduğumuz panel üzerinden kendilerine vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak öğretmenlerimizin hazırladığı konu tekrarlı ders videolarını izleyerek dersleri buradan takip edebileceklerdir.
11- 6-7-9-10-11. sınıfta öğrenim gören öğrencilerimiz, kendi sınıflarının içinde bulunan öğrencilerle kurulacak olan whatsapp grupları üzerinden P.tesi-Salı-Çarş.-Perş.-Cuma günü 12:00 – 19:00 saatleri arasında sormak istedikleri derslerin sorularını öğretmenlerine sorabileceklerdir.
NOT:
6-7-9-10-11.sınıfta öğrenim gören öğrencilerimiz, 20-22 Mart 2020 tarihleri arasında kurs merkezimize gelerek ödevlerini öğrenci işlerinden teslim alabileceklerdir. (Öğrencilerimize yayınevinden yaprak test siparişi vererek ödevlerini temin edeceğiz.)
8.sınıfta öğrenim gören öğrencilerimize, Derspektif Yayınlarının sunmuş olacağı platformu kullanarak önümüzdeki eğitim öğretim dönemindeki işleyişe katkısını değerlendirmek ve pilot uygulama olarak kullanmak üzere online ödevlendirmeler yapılacaktır. (Öğrencilerimiz bu sisteme kendilerine vereceğimiz kullanıcı adı ve şifreler ile telefonlarına indirecekleri uygulama üzerinden giriş yaparak takip edebileceklerdir.)
Üniversite hazırlık grubunda öğrenim gören öğrencilerimiz, 20-22 Mart 2020 tarihleri arasında kurs merkezimize gelerek deneme sınavlarını öğrenci işlerinden teslim alabileceklerdir.